Prowadzą nas

  

 

 O. Krzysztof Górski

 delegat ds. OCDS Prowincji Krakowskiej

 

   Krzysztof Maria od Jezusa Miłosiernego urodził się dokładnie 31 maja 1975 r.  Pochodzi ze  Świdwina, uroczego miasteczka w diecezji koszalińsko –  kołobrzeskiej. Święcenia kapłańskie  przyjął 17 maja 2008 r. Pracował w wydawnictwie karmelitów bosych jako redaktor naczelny  Głosu Karmelu. Ostatnie  trzy lata posługiwał w Domu Modlitwy w Piotrkowicach. W tym czasie był  asystentem wspólnoty w Radomsku. Jego pasją jest liturgia.   Chociaż pochodzi  znad morza, woli wędrówki górskimi szlakami, lubi dobrą powieść oraz podróże.

 

 

 

 

 Brygida Bogacka

 

Przewodnicząca Rady Prowincjalnej

 

 

 

   Pierwszy dzień w świeckim zakonie to 26 maja 2007 r.  Był to dzień  szczególny: Zesłanie Ducha Świętego oraz  Dzień Matki. Od 2006 r. związana z  Towarzystwem  Przyjaciół Kunegundy Siwiec. Na co dzień nauczycielka  matematyki oraz oligofrenopedagog. Lubi zapach  listopadowej tatrzańskiej  mgły, skrzypiący dźwięk  zmrożonego śniegu na górskich szlakach, widok  rozległych przestrzeni i fiolet krokusów na halach. Czy w  plecaku, czy w  torebce, zawsze nosi aparat fotograficzny.  W wędrówce towarzyszy jej  Maryja, orędowniczka radości  wyśpiewująca pieśń uwielbienia, patronka  ludzkiego  zachwytu nad pięknem świata.

 

 

  

 

 

 

  

 Urszula Duży

  I  Radna

     Gdy w 2002 r. pojechała do Czernej, poczuła, że znalazła swoje miejsce. Karmel to jest to! W 2005 r. została przyjęta do wspólnoty w Pszczynie, gdzie pełniła funkcję przewodniczącej i odpowiedzialnej za formację. Z wykształcenia ekonomista. Jest żoną oraz matką trójki dzieci. Jej pasja to rowerowe przejażdżki, podróże i dobra książka.

   

 

 

  Elżbieta Kryńska

  II  Radna

 

 

 

 

 

 

  Krystyna Knap

  III  Radna

 

 

 

 

                                              

 

    Marzena Wach-Golda

   IV Radna

 

 

 

Design by Premium templates in association with Free Joomla 2.5 templates